FLAŞ !!! Veli Kavlak imzayı attı!

“Kalbim diğer takımlara izin vermedi!”

Lazio, Everton, Southampton, Schalke ve Stuttgart gibi kulüplerin ilgilendiği deneyimli orta saha oyuncusu, “Belli görüşmeler oldu. Ancak bu kulüpler için Beşiktaş’ı terketmek istemedim. Kalbim diğer kulüplere hayır dedi. Beşiktaş’ta hep güzel duygular yaşadım” şeklinde konuştu. (Milliyet)

Avusturya basınına konuşan 26 yaşındaki oyuncu, 4 yıllık kontrat yaptığını açıkladı. Son olarak dün oyuncunun Türkiye temsil haklarını elinde tutan menajer Ceylan Çalışkan konuşmuş, “Şu ana kadar yeni sözleşme yapmadık ama Veli takımında kalmak istiyor” ifadelerini kullanmıştı.

2019’a kadar geçerli yeni sözleşmeyle kendisini siyah-beyazlılara bağladığını dile getiren Türk asıllı Avusturyalı futbolcu, “Artık kesinleşti. Ne mutlu ki sonunda işi bağladık. Artık kafam rahat ve tekrar sadece futbola konsantre olabileceğim” dedi.

“Yeni stadı kaçırmak istemedim”

Siyah-beyazlılarla yola devam etme isteğinin nedenlerini de dile getiren Veli Kavlak, “Zaten takımdan ayrılmayı hiç bir zaman istememiştim. Yeni stadımız yapılıyor. Benzersiz bir stad olacak. Orada oluşacak eşsiz atmosferi sabırsızlıkla bekliyorum. Bunu kaçırmak istemezdim, mutlaka ben de bir parçası olacağım” diye konuştu.

VELİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir